UYGULAMA SÜRECİ

XSMALL SEO Paketi siparişiniz sonrasında SEO Uzmanı personelimizin çalışmanın yapılacağı web sitesi analizlerine göre oluşturulan rapor doğrultusunda uygulanmaktadır.

Site Hızı

Web sitenizin barındırıldığı web hosting ya da sunucu hızı SEO Çalışmaları bakımından en önemli unsurlardan biridir.

Sosyal Medya

SEO İşlemleri sırasında Facebook, Twitter, Instagram gibi Sosyal Medya Platformları üzerinde bulunan hesap ve sayfalarınız kontrol edilmelidir.

Hedef Kelimeler

Web sitenizde kullanılan Anahtar Kelimeler SEO Hizmeti öncesinde analiz edilmesi gereken detaylar arasında büyük önem taşımaktadır.

Rakip Analizi

SEO Uygulaması yapılacak olan web sitesinin sektördeki diğer rakiplerinin site ve yapmış olduğu çalışmalar detaylı olarak incelenmelidir.

Etiket Kullanımı

SEO Paketi uygulanacak olan sitelerde bulunan içeriklerde gerekli Heading Etiketleri kullanılmadıysa SEO Çalışması yapmanın bir faydası olmayacaktır.

İşlemler

SEO Çalışmaları birbiri ile bağlantılı olarak yapılmadığı taktirde web siteniz arama motorlarında BAN olarak bilinen cezaya maruz kalabilir.

İşlem Süreci

SEO Paketi Hizmeti satın aldığınızda öncelikle çalışmaların yapılacağı web sitesi SEO Analiz Uzmanı personelimiz tarafından incelenmektedir. Sonrasında satın almış olduğunuz SEO Paketi özelliklerine bağlı olarak sitenize etkisi hakkında bilgi aktarılır. SEO Hizmetlerinde hiç bir firma ya da şirket sıralama konusunda kesin bir sıra ya da ziyaretçi sayısı garanti edemez. Belirtilen detaylar tahmini olmakla birlikte sıralama arama motorları tarafından web sitelerinin kalitesine göre belirlenmektedir.
SEO Nedir ?

XSMALL SEO Paketi Fiyatı

XSMALL SEO Paketi Fiyatı hakkında bilgi almak için MÜŞTERİ PANELİ alanımıza giriş yapabilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SEO Hizmeti Fiyatları satın almak istediğiniz SEO Paketi içerisindeki özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Web sitelerinizin arama motorlarında ilk sayfalarda ve üst sıralarda yer alması için SEO Uzmanı personelimizin sitenizde gerçekleştireceği SEO Analizi sonrasında Tavsiye ettiği SEO Paketleri arasından seçim yapmanız daha etkili sonuçlar almanıza olacaktır.

Hızlı Sipariş
$350.00 TL
TEK Sefer
Yükseliş Garantisi
1-7 Gün Süre
Ticket Desteği
İşlem Raporu
Sipariş Ver!